Senátorská kancelář Jaromíry Vítkové sídlí v boskovické orlovně

31. 01. 2017 | senátorská kancelář

Senátorka Jaromíra Vítková (KDU-ČSL) otevřela v Boskovicích svou regionální senátorskou kancelář. Od minulého týdne sídlí v orlovně v Komenského ulici.

„Kancelář je moje nové pracoviště. Nemohla bych takzvaně pracovat z domu, mám ráda pracovní režim, který dává smysl a nové impulsy v každé lidské činnosti. Pokud jsem v Boskovicích, tak kolem sedmé hodiny jsem v kanceláři a řeším poštu, schůzky, pročítám zprávy a tisky ze senátu,“ popsala senátorka Jaromíra Vítková.

Budova orlovny se nachází mezi bytovkami nedaleko autobusového nádraží v Boskovicích. Návštěvu si lidé mohou domluvit na telefonním čísle 606 836 349, případně emailem mirkavitkova@centrum.cz.

„Pohybuji se stále mezi lidmi, kteří mě oslovují kdekoliv s různými dotazy a problémy. Většinou pak komunikujeme mobilem nebo emailem. V kanceláři mám počítač, internet, kontakty, různé podklady, takže setkání zde mi umožní rychlejší reakci,“ dodala Vítková s tím, že do budoucna plánuje otevřít ještě kontaktní místo v Blansku.

Jaromíra Vítková porazila v druhém kole senátních voleb ve volebním obvodu 49 Blansko primáře boskovické nemocnice Jana Machače (bezpp. za ODS). Někdejší boskovická místostarostka zvítězila o více než dvacet procent hlasů. Celkem ji podpořilo 10 246 hlasujících - Jana Machače pak 6 534 lidí.